Home > دانشگاه
Viewed 42 times 2 Answers
0

من سال ۹۰ لیسانس گرفتم و سال ۹۶ رفتم ارشد و ۹۹ دفاع کردم در این مدت یعنی از ۹۲ (بعد سربازی) تا الان هم سر کار کاملا مرتبط بودم سوال اولم اینه که الان من دارای گپ محسوب میشم؟ دوم اینکه روش اثبات به جهت پر کردن گپ چطوره؟ یعنی صرفا در رزومه بنویسم کار کردم در این مدت اوکیه یا اینکه در موقع ارسال رزومه باید سوابق بیمه یا مدرک خاص دیگری رو اتچ کنم؟ مقطع مورد نظر برای اپلای ارشد هست شرمنده طولانی شد?

2021-10-12 15:32:00 Halifax دانشگاه #سوابق بیمه
2 Reply

سلام، شما برای ارشد بخواید مجددا اقدام کنید طبیعتا نباید صحبتی از مدرک ارشدتون بکنید، یعنی تصور اینه که آخرین مدرک تحصیلی شما لیسانس هست که سال 90 دریافت کردید، از سال 90 تا 1400 رو باید با یه روزمه قوی مرتبط پوشش بدید، رزومه رو برای دانشگاه ارسال میکنید به همراه سایر مدارک مورد نیاز رشته تون و در نهایت پذیرش که گرفتید، سایر مدارک شغلی مثل بیمه و فیش های حقوقی و امثالهم رو برای اداره مهاجرت باید ارسال کنید

2021-10-12 17:49:00

سلام گپ تحصیلی نسبت به اخرین مدرک تحصیلی حساب میشه. شما اگه میخواید برای ارشد اقدام کنید، دو راه دارید: ۱- ارشد قبلیتون رو مخفی کنید و برای گپ تحصیلی از ۹۰ تا الان توجیه بیارید. که یه کم سخته ۲- ارشد قبلیتون رو ذکر کنید و دلیل موجه برای ارشد مجدد بیارید. که این کار به نظر من معقولتره. برای پر کردن گپ تحصیلی با سابقه کاری، الزاما نیازی به نشون دادن سابقه بیمه نیست. بدون بیمه هم اوکیه. فقط یه نامه از محل کارتون میتونید بگیرید و بذارید. البته اگه بیمه بذارید پوئن مثبت حساب میشه. ولی اصلا اجباری نیست. حالا نکته ای که هست اینه که مسئله گپ تحصیلی و بیمه و سابقه کار و این داستانا برای مرحله ی ویزا گرفتنه. فعلا شما تمرکزتون رو بذارید روی پذیرش گرفتن از دانشکاه، وقتی پذیرشتون اوکی شد و به مرحله ویزا رسیدید بعد این مسائل رو بهش رسیدگی کنید. برای استادا و دانشگاه مسئله گپ تحصیلی زیاد مهم نیست.

2021-10-12 19:16:00

QAmon

Similar Question:

#سوابق بیمه